Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Hlášky, přísloví, rčení, moudrosti, myšlenky, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Hlášky, přísloví, rčení, moudrosti, myšlenky, moudra, výroky, z kategorií citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, ovoce, náboženství, ptáci, nápoje, mapy, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, stavby, auta, láska, zelenina, hmyz, smajlíci a emotikony, muži, ženy a dívky, Vánoce a Advent, přístroje, halloween, rostliny atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, ptáci, sport, auta, hudba, jídlo a nápoje, ženy a dívky, zvířata, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, mapy, květiny, přístroje, věda, ovoce, náboženství, muži, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, nápoje, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super online flash hry, Niger, F, info, Online vánoční webzine, Luis Alberto Suárez Díaz Uruguayli futbolcudur, Seznam státních vlajek, pro dospělé, Obrázky ke stažení, zajímavosti

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční ubrusy, Jmelí, Jingle Bells, Santa, Advent, Drážďany, Televize, Vánoční punč, Pokrmy, K Tisku, Neviňátko, Bramborový salát, Keramický adventní věnec, Vánoční stromeček, Blahopřání, Jesličky, Milka, Vánoční ozdoby, Vánoční světýlka, Husarské knoflíky, Vánoční filmy, Umělý vánoční stromek, Adventní svícen, Samolepky, Skleněné ozdoby, Patchwork, Francouzsky, Špalda, Vánoční trhy, Plocha, Nový rok apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Keywords:Webové online testy zdarma, Seznam vlajek amerických států, Životopisy osobností, Přehled formátů souborů, Fotky Shakira, pro děti, doporučujeme, Seznam zkratek a akronymů, Omalovánky k vytisknutí, URL, webové stránky, Státní prapory všech států

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Obrázky na PC - full HD wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. doporučujeme pro monitor, PC, displej, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, tablet, mobilní telefon, smartphone, phablet, notebook a pro operační systémy Slackware, FreeBSD, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Android, Windows Server 2012, Windows 98, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows 95. Pozadí na plochu počítače z kategorií adventní a vánoční tapety, letadla, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, motorky, motocykly, dopravní prostředky, budovy a stavby, sportovní pozadí, rostliny, noční města, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, psi a štěňátka, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, zvířata, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupná rozlišení jsou 1536x2048, 1080x1800, 1152x1920, 750x1334, 2560x1440, 1366x1024, 320x568, 1280x800, 375x812, 1280x960, 375x667, 1152x768, hi res 2560x1920, 2560x2048, 1920x1440, 1440x900 atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Adventury, Karetní hry, Strategie, Akční hry, Logické hry, Závody aut a tak dále.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, Nejhranější online hry zdarma, Fotografie Alicia Keys, Staré hry online, Přehled vlajek USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dětské omalovánky, internetové stránky, humor, webovky, zeměpis

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Obrázky ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. vhodné pro monitor, obrazovka počítače, mobil, phablet, mobilní telefon, PC, displej, notebook, smartphone, tablet, počítač a pro operační systémy Windows 2000, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows Me, Linux Ubuntu, OSX, Windows 10, Mac, Java ME, Linux Mint. Wallpapers na plochu PC z kategorií ptáci, nature - příroda, tenisté a tenistky, květiny, oceán, moře, pláže, Formule 1, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, velkoměsta a noční život, motorky, free wallpapers, fantasy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2560, 1680x1050, 360x640, 1024x768, 1200x1920, HD 1280x720, 2560x1600, 1080x1800, 2048x1536, 1920x1440, 1080x1920, 2560x2048, 4800x1200, 1920x1280, 1920x1080, 1152x768 atd.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministři, Zpěvačky, Křesťanství, Starověký Egypt, Orlík, Washington Capitals, Poprava, Dabérka, Poslanec, Královna, HIV pozitivní, Básníci, Historik, Habsburkové, Trenérka, Miliardář, Válka, Renesance, Upálen, Politik, Olympijští vítězové, Scénárista, Kladno, Teolog, Zlatý slavík, Olympijský vítěz, Avangard Omsk, Mluvčí, KSČ, Zavražděn, Právník, Hokej, ČSSD, Státník, Egypt, Císař apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Hry pro nejmenší online, Super online hry zdarma, Přání a blahopřání, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, multimédia, Drew Barrymore, zábava, linky, výukové pomůcky

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Obrázky ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. vhodné pro monitor, obrazovka počítače, mobil, phablet, mobilní telefon, PC, displej, notebook, smartphone, tablet, počítač a pro operační systémy Windows 2000, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows Me, Linux Ubuntu, OSX, Windows 10, Mac, Java ME, Linux Mint. Wallpapers na plochu PC z kategorií ptáci, nature - příroda, tenisté a tenistky, květiny, oceán, moře, pláže, Formule 1, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, velkoměsta a noční život, motorky, free wallpapers, fantasy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2560, 1680x1050, 360x640, 1024x768, 1200x1920, HD 1280x720, 2560x1600, 1080x1800, 2048x1536, 1920x1440, 1080x1920, 2560x2048, 4800x1200, 1920x1280, 1920x1080, 1152x768 atd.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministři, Zpěvačky, Křesťanství, Starověký Egypt, Orlík, Washington Capitals, Poprava, Dabérka, Poslanec, Královna, HIV pozitivní, Básníci, Historik, Habsburkové, Trenérka, Miliardář, Válka, Renesance, Upálen, Politik, Olympijští vítězové, Scénárista, Kladno, Teolog, Zlatý slavík, Olympijský vítěz, Avangard Omsk, Mluvčí, KSČ, Zavražděn, Právník, Hokej, ČSSD, Státník, Egypt, Císař apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Strategie, Logické hry, Adventury, Postřehové hry, Bojové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Animace, Karetní hry, Relaxační hry, Střílečky, Akční hry a tak dále.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Hry s koňmi, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Sportovní gamesy, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Střílecí hry apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro displej, mobil, monitor, PC, ultrabook, tablet, notebook, smartphone, počítač, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows XP, Slackware, Java ME, macOS, Windows 10, SUSE Linux, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 95. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, ptáci, květiny, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, fraktály, Formule 1, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, flóra, stromy, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, free wallpapers. Dostupné rozměry 800x1280, 640x480, 3200x1800, 1152x1920, 3200x1200, 1440x2560, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 1600x900, 1600x2560, 412x846, 1366x1024, 375x667, 854x480, 1152x864 atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: odkaz, hyperlinky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy a kvízy zdarma, Obrázky na PC, Sharon Stone, M, zdarma, weby, internet, Free game online hry, Seznam vlajek měst České republiky, Mamiko Tayama, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pepíčkova budoucnost: "Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Biografie Catherine Zeta-Jones
Odkazy na partnerské weby
CelebritySelena Gomez
Linky na partnerské weby
Online hry zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online tetris hry zdarma
Doporučené internetové odkazy
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.