Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Adventury, Hry pro děti, Strategie, Závody aut, Střílečky, Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Postřehové hry, Bojové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Akční hry a tak dále.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, internet, počítače, hry

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Antropolog, Slovák, Philadelphia Flyers, Novinář, Žijící, Maršál, Prezident, Prezident USA, Vojevůdce, Hokej, Vrah, Dramatik, Francouz, Husité, Prezidenti, Textařka, Podnikatel, Starověký Egypt, Zavražděn, Císař, Romantismus, Kancléř, Washington Capitals, Archivář, Exilový prezident, Olympiáda, Atentát, Hudba, Filozof, Generalissimus, KSČ, Protektorát, Mim, Vražedkyně, NHL, Režisér apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: pro děti, Seznam státních vlajek, zdroje informací, Federace USA, Zlatan Ibrahimović, zadarmo, internetové stránky, Dopravní značení, Sexy Halle Berry, zábava, Databáze osobností Kdo je to?, Kliparty pro dokumenty, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Náš tip, internet, počítače, hry

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zlatý slavík, Svatý, Sebevražda, Gymnasté, Avangard Omsk, Francouz, Vrah, Prezidenti ČR, Rakousko-Uhersko, Dallas Stars, Romantismus, Fotograf, Herec, Producent, Mluvčí, Orlík, Královna, Upálen, Starověký Egypt, Scénárista, Textař, Protektorát, Sci-fi, Kněz, Továrník, Charta 77, Novinář, Česká královna, První republika, Vražedkyně, Textařka, Vojáci, Kancléř, Právník, Generalissimus, Dramatik apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Keywords:výukové pomůcky, Seznam státních vlajek, Online geografické testy zdarma bez registrace, cestování, Sara Shimada, webovky, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Online hry zdarma, odkazy, Online adventní magazín

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Dakota, Missouri, Indiana, Nevada, Montana, New York, Severní Karolína, Georgie, Oklahoma, Connecticut, Ohio, Utah, Maine, Pensylvánie, Jižní Dakota, Virginie, Minnesota, Nebraska, Michigan, Alabama, Nové Mexiko, New Jersey, Aljaška, Jižní Karolína, Oregon, Delaware atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, weby, Staré hry online, Penelope Cruz, URL, kuriozity, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Charlize Theron, multimédia, zeměpis, webové stránky, Nejlepší online hry zdarma

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, kterak editovat soubory těchto typů: koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Omalovánky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky apod.

Síť, internet, počítače, hry

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Obrázky na PC ke stažení - tapety na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. lze použít v smartphone, phablet, mobil, displej, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, notebook, monitor, počítač a pro operační systémy Android, Windows 2000, Linux Mint, Windows Server 2012, BlackBerry OS, macOS, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows 10 Mobile, Windows 10. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, rostliny, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, letadla, květiny, kytky, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, příroda, krajina, dopravní prostředky. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, 768x1024, 1600x900, 1800x1440, 1440x900, 1680x1050, 1024x600, 1920x1280, 2048x1536, 1536x2560, 1536x2048, HD 1280x720, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 2560x1440 atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, Wallpapery na PC ke stažení, Free game online hry, Sexy Nikki Cox, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme, počítače, Fotky Taylor Swift, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, linky, internet

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, kterak editovat soubory těchto typů: koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Omalovánky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Klíčová slova: volný čas, zdarma, Online vánoční magazín, F, A, Yasmine Bleeth, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info, Obrázky na PC ke stažení, č, Nejhranější hry online, odkaz, Bio Elisha Cuthbert, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Narozeninová přání a přáníčka
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie Matsushima Nanako
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Charlize Theron
Odkazy na zajímavé weby
Biografie Rachel Stevens
Naše tipy na užitečné weby
Matsushima Nanako
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vybarvení zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.