Partnerské weby, počítače a internet

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, měny, vojenské hodnosti, hudební zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, státy usa, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu apod.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Iowa, Tennessee, Severní Dakota, Missouri, Connecticut, Rhode Island, Maine, Illinois, Delaware, Utah, Idaho, Colorado, Nevada, Massachusetts, Jižní Dakota, Wisconsin, Washington, New Jersey, Georgie, Alabama, Indiana, Louisiana, Jižní Karolína, Maryland, Mississippi atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Doporučené odkazy, počítače a internet

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Životopisy osobností, pro děti, zeměpis, výukové pomůcky, Sexy Kristin Kreuk, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online hry zdarma, zajímavosti, Chelsea Football Club, odkazy, info, K, Vlajky jednotlivých států USA

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Informace, počítače a internet

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Kameňáky, anekdoty, vtipy, černý humor, vtípky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, vtipy, černý humor, vtípky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Němcích, O Windows, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech apod.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Keywords:zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější hry online, internetové stránky, History of travel, tipy, humor, F, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Super online kvízy, Seznam vlajek měst České republiky, Vlajky amerických států USA

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Ohio, Vermont, Florida, Severní Karolína, Missouri, Rhode Island, Aljaška, Texas, Oregon, Washington, Connecticut, Illinois, Pensylvánie, Kalifornie, Wyoming, Indiana, New Hampshire, Kentucky, Colorado, Louisiana, Virginie, Oklahoma, Michigan, Minnesota, Havaj, Nové Mexiko atd.

Síť, počítače a internet

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Barbie hry, Střílecí hry, Logické hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hudebnice, Podnikatelé, Sochař, Voják, Egypt, Hejtman, Dallas Stars, Američané, Producent, Politik, Miliardář, Kancléř, Ministři, Státník, Herečka, Charta 77, Vojevůdce, Křesťanství, Poslanci, New Jersey Devils, KHL, Teolog, Scénárista, Novinář, Ekonom, První republika, New York Rangers, Zlatý slavík, Ital, Královna, Český slavík, Vojáci, Francie, Vůdce, Zpěvačka, Zpěvačky apod.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zadarmo, Topmodelky a celebrity, Pozadí na PC, školství, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Cameron Diaz photos, počítače, Obrázky a kliparty zdarma, doporučujeme, Super online hry zdarma

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

World wide web, internet, počítače a internet

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: video soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, internet, Státní prapory zemí světa, Nejlepší web stránka, A, hyperlinky, K, Salma Hayek, zábava, cestování, Onlinovky zdarma

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Internet, síť, počítače a internet

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Pozadí na PC, kuriozity, webovky, Online testy a kvízy zdarma, Gwen Stephanie, Nejhranější online hry zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Online hry pro děti zdarma, pro dospělé, Adventní magazín, M, Tapety na plochu zdarma, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Další odkazy:

United Kingdom
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Catherine Bell
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Tinder aplikasi
Partnerské internetové stránky
Fernando Torres hiszpański piłkarz
Tipy na užitečné weby
Charlize Theron

Děkujeme vám za vaši návštěvu.