Naše tipy, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, láska, muži, Vánoce a Advent, zelenina, zvířata, hudba, hmyz, přístroje, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, symboly, sport, ovoce, nápoje, rostliny, věda, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, náboženství, ženy a dívky atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Barbie hry, Auta a závodní, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Adventury, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Adventury, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro děti, Akční hry, Strategie, Střílečky a tak dále.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, vojenské hodnosti, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, země EU, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL, firmy a společnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Super online kvízy, Ilustrace, obrázky, Vánoční web, Cestovatelské stránky, cestování, F, Wallpapery na plochu PC, Biografie Rachel Stevens, multimédia, Vlajky států a zemí světa, doporučujeme, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Informace, hry i všeobecné informace

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Adventury, Farmářské hry, Auta a závodní, Barbie hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Omalovánky apod.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, Illinois, Arizona, Missouri, Jižní Dakota, Michigan, Minnesota, Jižní Karolína, Florida, Washington, Indiana, Alabama, Utah, Kentucky, Nové Mexiko, Aljaška, New York, Massachusetts, Maine, Louisiana, Kansas, Wisconsin, Virginie, Pensylvánie, New Jersey, Texas atd.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Závodní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Oddechové, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Karetní, Klasické a podobně.

Keywords:zábava, internetové stránky, Wallpapers na plochu počítače, školství, Estella Warren, Nejhranější hry online, Vlajky jednotlivých států USA, Vlajky amerických států USA, Omalovánky k vytištění, hyperlinky, URL, humor

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční obrázky na PC, webové stránky, Seznam přípon a koncovek souborů, zdroje informací, Biografie Jenny Mc Carthy, zdarma, odkazy, F, pro děti

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak konvertovat následující typy souborů: koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, písma, fonty, video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků apod.

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v tablet, monitor, phablet, displej, ultrabook, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, smartphone, notebook a pro operační systémy BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Java ME, Android, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Xubuntu, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, auta, wallpapery, psi a štěňátka, noční města, hudební tapety, zvířata, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1366x1024, 800x600, 1080x1800, hi res 2560x1920, 1440x900, 2560x2048, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 750x1334, 360x760, 320x568, 2160x3840, 1920x1200, 2048x1080 atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Motta, úsloví, moudrosti, aforismy, moudra, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, úsloví, moudrosti, aforismy, moudra, přísloví, rčení, . Naleznete zde citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o smrti od různých známých osobností.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Frky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O ženách, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O mužích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Němcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života apod.

Klíčová slova: R, Super online kvízy, Prapory regionů a království, Romulus Remus, Obrázky, kliparty, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, Full-HD tapety na pozadí PC, Dopravní značky, Biografie slavných osobností, tipy

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak konvertovat následující typy souborů: koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, písma, fonty, video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků apod.

PC pozadí pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v tablet, monitor, phablet, displej, ultrabook, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, smartphone, notebook a pro operační systémy BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Java ME, Android, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Xubuntu, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, auta, wallpapery, psi a štěňátka, noční města, hudební tapety, zvířata, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1366x1024, 800x600, 1080x1800, hi res 2560x1920, 1440x900, 2560x2048, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 750x1334, 360x760, 320x568, 2160x3840, 1920x1200, 2048x1080 atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit soubory následujících typů: písma, fonty, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů apod.

Vtipy, ftipy, černý humor, fóry, frky, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, černý humor, fóry, frky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o metanolu, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, kuriozity, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značení, Nejlepší hry pro dívky, Blahopřání nejen k narození miminka, Databáze osobností Kdo je to?, Nejhranější online hry zdarma, info, pro dospělé, odkaz, zadarmo, Eri Aikawa, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sekačka: „Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Ta vodka chutná jako ředidlo.

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

World Flags
Tipy na Partnerské weby
Slavná celebrita Sharon Stone
Zajímavé webové stránky
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Doporučené odkazy
Vánoční dárky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrity Tara Reid
Odkazy na užitečné webové stránky
3D a digital Wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.