Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, obecné zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, okresy České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, měny, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky apod.

Klíčová slova: URL, Nejlepší hry pro dívky, Free game online hry, č, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Seznam přípon a koncovek souborů, internetové stránky, World countries and flags, Dopravní značení, F, webovky, webové stránky

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, písma, fonty apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné vztahy, lékařství, národnost, herectví, herci a herečky, školství, historie, záliby, sport, politici, osobnosti, psychologie, žurnalisté a novináři, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, umělci, nadpřirozené osoby, filozofie, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi apod.

Keywords:zeměpis, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Vlajky jednotlivých států USA, Kasína, hyperlinky, volný čas, zábava, FC Barcelona španělský fotbalový klub, Vlajky zemí světa, počítače, Webové online testy zdarma

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Výroky, rčení, myšlenky, motta, aforismy, přísloví, úsloví

Slavné citáty, Výroky, rčení, myšlenky, motta, aforismy, přísloví, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o víře od různých známých osobností.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: zdroje informací, zadarmo, zdarma, Free computer wallpapers, Online hry zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, A, Online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, Obrázky na PC ke stažení, multimédia

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, sport, žurnalisté a novináři, historie, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, vlastnosti, psychologie, poruchy, Spisovatelé a básníci, osobnosti, státní správa, fikce a fantasy, věda, záliby, umělci, politika, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, český jazyk, hardware, náboženství a křesťanství, nápoje, sport, bankovnictví, jídlo, latina, chemie, různé, školství, ekonomie a ekonomika, počítače, matematika, zločin a právo, internet, stavebnictví, technika, literatura, kultura, nemoce, fyzika, politika atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pop, Mim, Zlatý slavík, Režisér, Rétorika, Maršál, Stoletá válka, Komunista, Kladno, Charta 77, Američan, Němci, Křesťanství, Český slavík, Rakousko-Uhersko, Slovák, Atentát, Avangard Omsk, Normalizace, Nobelova cena, Svatý, Poslanci, Druhá světová válka, Zpěvačky, Kněz, Dallas Stars, NHL, Dramatik, Obchodník, Scénárista, Básníci, AIDS, Vůdce, Angličané, Hudba, Životopis apod.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, Přehled souborových přípon, pro dospělé, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, weby, Super online flash hry, Staré hry online, Alicia Keys, Vlajky států a zemí světa, F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, sport, žurnalisté a novináři, historie, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, vlastnosti, psychologie, poruchy, Spisovatelé a básníci, osobnosti, státní správa, fikce a fantasy, věda, záliby, umělci, politika, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, cestování, Biografie slavných osobností, internet, Dopravní značky, Topmodelky a celebrity, odkazy, Online testy zdarma, doporučujeme, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázky zdarma, Online adventní magazín, Sexy Charlize Theron, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Další odkazy:

Visit New York city
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety na plochu Velikonoce
Tipy na zajímavé weby
Biografie Lady Gaga
Doporučené odkazy
Biografie Eri Aikawa
Naše tipy na užitečné weby
Vlajky zemí severní Ameriky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Kubovy osobní stránky o cestování

Děkujeme vám za vaši návštěvu.