Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, filozofie, jídlo, software, kultura, sport, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, zkratky, účetnictví, příroda, literatura, chemie, různé, cestování, fyzika, počítače, zločin a právo, náboženství a křesťanství, nemoce, matematika, technika, internet, bankovnictví atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Informace, informace a zábava

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Ohio, Vermont, Florida, New York, Maryland, Texas, Virginie, Nebraska, Arkansas, Západní Virginie, Iowa, Jižní Karolína, New Hampshire, Colorado, Indiana, Massachusetts, Utah, Severní Dakota, Havaj, Delaware, Montana, Rhode Island, Aljaška, Washington, Georgie, Missouri atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: pro děti, Počítačové tapety pro Windows, F, zdarma, Tapety na plochu PC, cestování, č, Superhry a hry online zdarma, Desktop computer wallpapers, Super online kvízy, internet, K, Dopravní značení

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, online html5 hry, Deskovky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Adventury, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi apod.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Koleda, Pastýř, Husarské knoflíky, Anglicky, Cesmína, Popelka, Štěstí, Plocha, Vánoční filmy, Jezulátko, Jedle, Vánoční svařák, Patchwork, Omalovánky, K Vytištění, Jarmark, Vosí hnízda, Slámový adventní věnec, Umělý vánoční stromek, K Tisku, Rostliny, Vánoční dekorace, Pozadí, Šišky, Tichá noc, Německy, Korálky, Sněhulák, Brno, Borovice, Desktop apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, státy usa, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, hudební zkratky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Střílecí hry, Adventury, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Logické hry, Arkády a plošinovky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Keywords:V, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Hry pro dívky online, Online omalovánky Sport pro děti, Obrázky zdarma, Pozadí na plochu PC, Vánoční magazín, Co je to omalovánka?, webové stránky, Státní prapory států světa, Ilustrace, obrázky

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak otevřít soubory následujících typů: koncovky souborů, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory, internet a web apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť, informace a zábava

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Bonmoty, rčení, úsloví, motta, hlášky, myšlenky, moudrosti

Slavné citáty, Bonmoty, rčení, úsloví, motta, hlášky, myšlenky, moudrosti, . Naleznete zde moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Klíčová slova: internetové stránky, Životopisy slavných osobností, Super online hry zdarma, Křesťanské omalovánky k vytištění, výukové pomůcky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší online, Kasína, Vlajky států světa, Hry pro dívky online, zdroje informací, Nejlepší online hry zdarma

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Náš tip, informace a zábava

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Logické hry, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Karetní hry, Animace a tak dále.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Full HD pozadí ke stažení, tipy, Online hry zdarma, B, Online testy zdarma bez registrace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Slovník pojmů Co je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Klasické, Střílečky a podobně.

Kameňáky, fórky, vtípky, vtipy, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, fórky, vtípky, vtipy, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipné básničky, frky o zvířatech apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vojevůdce, Antropolog, Lord, Atentát, KHL, Florida Panthers, Hokejisté, NHL, Ministr, HIV pozitivní, Státník, Poslanec, Olympijský vítěz, Čech, Svatý, Ital, Slovenští prezidenti, Voják, Textařka, Vůdce, Scénárista, Poslanci, Normalizace, Podnikatel, Hokej, Vládce, Ekonom, Překladatel, Starověký Egypt, Sebevražda, Zlatý slavík, Egypt, Nobelova cena, Husité, Zavražděn, Hudba apod.

Klíčová slova: zajímavosti, multimédia, Vánoční web, humor, info, Online tetris hry zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Životopisy slavných osobností, pro dospělé, Dopravní značky, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Juventus Turín,

Několik fórů na závěr. Vtip Prosba: Hoď mi sem to kladivo.

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Naše tipy
Vlajka Wallis a Futuna
Partnerské weby
Mesin slot
Tipy na zajímavé weby
Grunge rock music
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.