Partnerské weby, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jesličky, Řetězy, Bůh, Jezulátko, Jarmark, Košíčky, Strom, Svíčky, Vánoční hvězda, Vánoční filmy, Vánoční ozdoby, Vánoční svařák, Lindt, Osvětlení, Vánoční stromek, Cesmína, K Vytisknutí, Atmosféra, Štědrý večer, Santa, Wallpaper, Třásně, Adventní věnec, Linecká kolečka, SMS, Drážďany, Tapeta, Květiny, Hostina, Film, Silvestr apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zábava, F, Vlajky zemí střední Ameriky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, M, linky, Texty blahopřání, zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled formátů souborů, Obrázky zdarma

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, video soubory apod.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Havaj, Arizona, Colorado, Idaho, Jižní Dakota, Michigan, Tennessee, Nové Mexiko, Mississippi, Kalifornie, Oregon, Vermont, Západní Virginie, Jižní Karolína, Georgie, Ohio, Oklahoma, Kansas, Missouri, Maryland, Delaware, Kentucky, Connecticut, Maine, Nevada atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Logické, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Sportovní, Oddechové a podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Keywords:počítače, webovky, kuriozity, Online zeměpisné testy zdarma, AC Milán, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, zajímavosti, Přáníčka a obrázky k svátku, Tapety na PC, doporučujeme, Online hry zdarma

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, filozofie, mytologie, sport, fikce a fantasy, psychologie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, národnost, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, vlastnosti, přezdívky, profese a zaměstnání, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, záliby atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Omalovánky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Farmářské hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Logické hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Náš tip, zábava, důležité informace

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: zeměpis, Super online kvízy, Životopisy slavných osobností, Omalovánky vlajek, Federace USA, Nejlepší online hry zdarma, internet, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Prapory českých měst, humor, Webové online hry zdarma

Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtípky, ftipy, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtípky, ftipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Letecké simulátory, Barbie hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, zločin a právo, historie, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, osobnosti, nadpřirozené osoby, vlastnosti, přezdívky, věda, podnikání a podnikatelé, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, lékařství, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, záliby atd.

Informace, zábava, důležité informace

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Adventury, Postřehové hry, Akční hry, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Relaxační hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Střílečky, Strategie, Stolní a deskové hry, Závody aut a tak dále.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Náboženství, Textařka, Ekonom, Právník, Historik, Politik, Atentát, Herec, Zlatý slavík, Philadelphia Flyers, Spisovatel, Fotograf, Miliardář, Zpěvák, Producent, Česká královna, Lord, Kněz, Husité, Romantismus, Pedagog, Křesťanství, Dallas Stars, Vládce, Československo, Kladno, Královna, Francie, Rétorika, Komunista, Olympijský vítěz, Exilový prezident, Antropolog, Poprava, Manýrismus, Čech apod.

Klíčová slova: URL, pro děti, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vše o Vánocích, zadarmo, zdroje informací, Přání, přáníčka, blahopřání, Online web Hry zdarma bez registrace, Počítačové tapety pro Windows, V

Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtípky, ftipy, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, vtípky, ftipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Letecké simulátory, Barbie hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, zločin a právo, historie, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, osobnosti, nadpřirozené osoby, vlastnosti, přezdívky, věda, podnikání a podnikatelé, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, lékařství, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, záliby atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, účetnictví, lékařství a medicína, příroda, počítače, filozofie, ekonomie a ekonomika, hardware, internet, cestování, věda, český jazyk, náboženství a křesťanství, stavebnictví, rostliny, technika, literatura, politika, zločin a právo, zkratky, nápoje, nástroje, matematika, sport atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Colorado, Nové Mexiko, Pensylvánie, Mississippi, Ohio, Iowa, Alabama, Indiana, Aljaška, New York, Kalifornie, Oklahoma, Massachusetts, Connecticut, Kentucky, Maryland, Rhode Island, Delaware, Michigan, Georgie, Jižní Karolína, Montana, Virginie, New Jersey, Tennessee atd.

Klíčová slova: volný čas, info, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, multimédia, odkazy, Texty blahopřání, Dopravní značení, internetové stránky, Obrázky a kliparty zdarma, Dopravní značky, Obrázky na PC ke stažení, odkaz, Topmodelky a celebrity,

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Počítačové a deskové strategické válečné hry
Tipy na zajímavé weby
Přání a obrázky
Naše tipy
Fotbalista Zlatan Ibrahimović
Partnerské weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.