Naše tipy, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, psychologie, přezdívky, poruchy, školství, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, lékařství, politika, věda, filozofie, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, záliby, profese a zaměstnání, sport, osobnosti, nadpřirozené osoby, politici, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Informace, technika, kultura, informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministři, Maršál, Francie, Závodník, Druhá světová válka, Zlatý slavík, Komunisté, Fotograf, Kancléř, Sebevražda, Charta 77, Itálie, Stoletá válka, Ministr zahraničí, Mluvčí, Rock ‚n‘ Roll, Československo, První republika, Generalissimus, Filozof, Miliardář, Romantismus, Prezident, Atentát, Herečka, Zpěvák, Manýrismus, KHL, Svatý, Komik, Starověký Egypt, Rakousko-Uhersko, Olympiáda, Trest smrti, Sochař, Pop apod.

Wallpapers na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro mobilní telefon, displej, tablet, obrazovka počítače, monitor, PC, mobil, smartphone, phablet, počítač, ultrabook a pro operační systémy Mac, Slackware, Windows 7, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows Me, Windows XP, Linux Mint. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, fraktály, ptáci, nature - příroda, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, květiny, zvířata, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, fantasy, Formule 1, velkoměsta a noční život, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 1280x800, 360x640, 2560x1600, 800x1280, 3200x1200, 1152x768, 375x667, 1024x600, 1280x1024, 640x480, Full HD 1080x1920, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 1600x1200, 1280x854 atd.

Klíčová slova: zeměpis, weby, Webové online testy zdarma, výukové pomůcky, Úspory a spoření, Ilustrační obrázky, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pozadí na plochu letadla, webové stránky, Online vánoční webzine, webovky, F

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Hlášky, výroky, bonmoty, úsloví, aforismy, myšlenky, motta

Slavné citáty, Hlášky, výroky, bonmoty, úsloví, aforismy, myšlenky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o odvaze, přísloví o naději od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, v čem upravit, jak exportovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak konvertovat soubory těchto typů: video soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, dokumenty, grafiku, internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Obrázky ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. doporučujeme pro smartphone, obrazovka počítače, phablet, mobil, mobilní telefon, monitor, ultrabook, tablet, počítač, PC, displej a pro operační systémy Windows XP, Linux Fedora, Android, FreeBSD, Windows 95, Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, OSX, macOS, Chrome OS. Full HD wallpapers na PC z kategorií jídlo a nápoje, rostliny, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, noční města, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, příroda, krajina, zvířata, budovy a stavby, auta, voda a bubliny. Zvolte si z rozměrů 1280x768, 750x1334, 1152x768, 1280x1024, 1440x960, 1600x1200, 1080x1800, 1440x900, 1280x800, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1680x1050, 1366x1024, 1024x600, 1280x960, 393x786 atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Keywords:Super online flash hry, tipy, pro dospělé, Hry pro kluky, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Přehled formátů souborů, A, Dopravní značení, FC Bayern Munich, Adventní magazín, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zločin a právo, náboženství a křesťanství, jídlo, matematika, stavebnictví, účetnictví, rostliny, filozofie, ekonomie a ekonomika, psychologie, kultura, literatura, latina, lékařství a medicína, český jazyk, věda, školství, příroda, hardware, internet, technika, cestování, nástroje, politika atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Síť, technika, kultura, informace

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, hmyz, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, sport, květiny, ovoce, stavby, ptáci, smajlíci a emotikony, rostliny, náboženství, láska, auta, hudba, mapy, muži, nápoje, věda, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, dopravní prostředky atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: info, Seznam zemí světa a jejich vlajky, H, Křesťanské omalovánky k vytištění, doporučujeme, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Kuře na klíček, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity, počítače, hyperlinky

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj apod.

Vtipné texty, vtípky, ftipy, anekdoty, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtípky, ftipy, anekdoty, frky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, černý humor, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, židovské anekdoty apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Wallpapery na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. vhodné pro PC, počítač, mobil, displej, smartphone, monitor, obrazovka počítače, phablet, tablet, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows Me, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows Server 2012, Windows NT, BlackBerry OS, Windows 95, SUSE Linux. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, ptáci, vesmír, kosmos, free wallpapers, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, květiny, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, fantasy. Stahujte v rozlišení 393x786, 1200x1920, 854x480, 2160x3840, 1600x900, 3200x1800, 375x667, 1440x2560, 800x1280, 1280x854, 1536x2048, 1280x960, 412x846, 360x760, 640x480, 1080x1920 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, školství, hardware, technika, internet, jídlo, rostliny, bankovnictví, chemie, latina, filozofie, cestování, nemoce, věda, účetnictví, ekonomie a ekonomika, matematika, lékařství a medicína, počítače, příroda, český jazyk, zločin a právo, fyzika, materiály atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: volný čas, humor, Vlajky jednotlivých států USA, Computer games, cestování, zajímavosti, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tinder app dating service, Wallpapery na PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Online životopisy, biografie

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj apod.

Vtipné texty, vtípky, ftipy, anekdoty, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtípky, ftipy, anekdoty, frky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, černý humor, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, židovské anekdoty apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: herectví, herci a herečky, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, národnost, fikce a fantasy, psychologie, lékařství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, politika, záliby, politici, křesťanství, vlastnosti, nadpřirozené osoby, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, přezdívky, poruchy atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Životopisy osobností, školství, multimédia, Nej hry online, Chelsea Premiere liga, internet, Online hry zdarma, Wallpapers na plochu počítače, zábava, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, V, Baccarat card game,

Několik fórů na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky ke stažení na plochu
Naše tipy
Co je to Romulus Remus?
Tipy na zajímavé weby
FarmVille social network browser game
Zajímavé internetové odkazy
Grunge hudební styl
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.